Pengurusan Kanan

Khairil Anuar Bin Mohammad Anuar
Khairil Anuar Bin Mohammad Anuar
Ketua Pegawai Eksekutif
Mohd Faris Bin Kamarudin
Mohd Faris Bin Kamarudin
Ketua Pegawai Komersial
Afidah Binti Mohd Ghazali
Afidah Binti Mohd Ghazali
Ketua Pegawai Risiko
Mohd Rafis Bin Makhtar
Mohd Rafis Bin Makhtar
Pemangku Ketua Pegawai Perbankan Runcit
Haji Syaiful Arief Syah Bin Mohamed Said
Haji Syaiful Arief Syah Bin Mohamed Said
Pemangku Ketua Pegawai Operasi / Ketua Jabatan Strategi dan Komunikasi Korporat
Nor Aznizam Bin Nor Azmi
Nor Aznizam Bin Nor Azmi
Pemangku Ketua Pegawai Kewangan / Ketua Jabatan Kewangan
Zairil Anuar Bin Ahmad
Zairil Anuar Bin Ahmad
Pemangku Ketua Pegawai Teknologi Maklumat/ Ketua Jabatan Teknologi Maklumat

JABATAN AR-RAHNU JABATAN AUDIT DALAMAN
Herda Munizah Binti Abdullah Menanggung Tugas Ketua Ar-Rahnu Rodiyah Binti Saad Ketua Audit Dalaman
JABATAN KAWALAN DAN PEMULIHAN JABATAN KEANGGOTAAN
Haron Bin Mohamed Ketua Kawalan dan Pemulihan Aminudin Bin Ismail Ketua Keanggotaan
JABATAN KEWANGAN JABATAN MODAL INSAN
Nor Aznizam Bin Nor Azmi Ketua Kewangan Mohd Hafiz Bin Johari Ketua Modal Insan
JABATAN OPERASI CAWANGAN JABATAN PEMATUHAN
Nasir Bin Marob Ketua Operasi Cawangan Mohd Feruz Bin Harron Ketua Pematuhan
JABATAN PEMBANGUNAN PRODUK DAN PERNIAGAAN JABATAN PEMBIAYAAN MIKRO
Azlily Binti Mat Lazin Ketua Pembangunan Produk dan Perniagaan (Kosong) Ketua Pembiayaan Mikro
JABATAN PEMBIAYAAN PERIBADI JABATAN PEMBIAYAAN PERUMAHAN
Muhammad Syafiq Bin Mat Hussin Ketua Pembiayaan Peribadi Mohd Shazman Bin Muhamad Menanggung Tugas Ketua Pembiayaan Perumahan
JABATAN PEMBIAYAAN SEWA BELI JABATAN PENTADBIRAN DAN HARTANAH
(Kosong) Ketua Pembiayaan Sewa Beli Nasaruddin Bin Nasir Ketua Pentadbiran dan Hartanah
JABATAN PENTADBIRAN KREDIT JABATAN PERBANKAN DIGITAL
Siti Zalifah Binti Mohd Shariff Ketua Pentadbiran Kredit (Kosong) Ketua Perbankan Digital
JABATAN PERBANKAN KOPERASI JABATAN PERBANKAN KORPORAT
Mohd Azmi Bin Jaafar  Menanggung Tugas Ketua Perbankan Koperasi Mohd Azmi Bin Jaafar Ketua Perbankan Korporat
JABATAN PERBENDAHARAAN JABATAN PERKHIDMATAN KEWANGAN ALTERNATIF
Norhisam Bin Selamat Ketua Perbendaharaan Mohammad Fadzli Bin Mohammad Hashim Ketua Perkhidmatan Kewangan Alternatif
JABATAN RANGKAIAN CAWANGAN DAN DEPOSIT RUNCIT JABATAN SETIAUSAHA
Quazir Ikhwan Bin Mohd Reduan Menanggung Tugas Ketua Rangkaian Cawangan dan Deposit Runcit Nur Fatin Binti Mohamad Hashim Setiausaha Eksekutif
JABATAN SISTEM DAN KAEDAH JABATAN STRATEGI DAN KOMUNIKASI KORPORAT
Raihan Bin Mohd Jamil Ketua Sistem dan Kaedah Syaiful Arief Syah Bin Mohamed Said Ketua Strategi dan Komunikasi Korporat
JABATAN SYARIAH JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
Mohd Fazli Bin Masri Ketua Syariah Zairil Anuar Bin Ahmad Ketua Teknologi Maklumat
JABATAN UNDANG-UNDANG UNIT INTEGRITI DAN GOVERNANS
Akbaruddin Bin Ismail Ketua Undang-undang Amirakmal Bin Rozihan Unit Integriti dan Governans
JABATAN PENGURUSAN RISIKO  
       
Ketua Wilayah 1 Ketua Wilayah 2 Ketua Wilayah 3
Muhamad Afif Bin Hanafi @ Zulkifli Azrul Sany Bin Ismail Mohd Hasri Bin Saidin
Cawangan Alor Setar Cawangan Batu Pahat Cawangan Bayan Baru
Hamid Bin Md. Isa (Menanggung Tugas) Sabriyani Binti Khazali (Menanggung Tugas) Amirul Ridzuan Bin Abd Razak
Cawangan Butterworth Cawangan Dungun Cawangan Ipoh
Mohd Hasani Bin Ismail Shahrir Bin Kadir Mior Najib Bin Meor Zaimi
Cawangan Johor Bahru Cawangan Kangar Cawangan Kepala Batas
Mohd Shariman Bin Mazlan Zanariah Binti Md. Hamdan Muzanita Binti Mansur
Cawangan Kota Bharu Cawangan Kota Kinabalu Cawangan Kuala Lumpur
Wan Yusril Azlan Bin Wan Yusof Eddie Hisham Bin Nordin Emyati Binti Che Husin
Cawangan Kuala Selangor Cawangan Kuala Terengganu Cawangan Kuantan
Azlishan Bin Hamid Ahmad Zulkhairil Bin Mat Azah Faizal Bin Abd Rahim
Cawangan Kuching Cawangan Manjung Cawangan Melaka
Siti Aisah Binti Arbi Ahmad Daud Bin Manap Haryani Binti Ab Karim
Cawangan Nibong Tebal Cawangan Port Dickson Cawangan Putrajaya
Zamzuri Bin Ariffin Mohd Fariz Meah Bin Hussain (Menanggung Tugas) Hasnelly Sarah Binti Hamdan
Cawangan Seremban Cawangan Setapak Cawangan Shah Alam
Faridah Bi Binti Abdul Madza Azizah Binti Elias Nurul Hasnida Aini Bt Senin
Cawangan Sungai Petani Cawangan Taiping Cawangan Tanah Merah
Munib Hanis Bin Mohammad Nurul Suhaida Binti Zulkafli Muhammad Bin Che Nik 
Cawangan Temerloh Cawangan Tawau  
Rosnani Binti Abdullah Zailih Bin Okee